Про здобутки й прорахунки в 2020-му, а також пріоритети в роботі в 2021-му році говорили на Колегії поліції Полтавщини

 Про здобутки й прорахунки в 2020-му, а також пріоритети в роботі в 2021-му році говорили на Колегії поліції Полтавщини. Пройшло засідання під головуванням начальника обласного Главку, Івана Вигівського.

Іван Вигівський, начальник ГУ НП Полтавщини:
- підвести підсумки...
.. цього року 

У нараді також взяли участь заступники начальника Головного управління Національної поліції області, начальники галузевих служб, керівники райуправлінь, відділів. Серед основних задач, які стоять перед поліцією області в умовах сьогодення, зокрема, визначили формування належного безпекового середовища в територіальних громадах та запровадження інституту поліцейських офіцерів громади, запровадженням відеофіксації, активну протидію домашньому насильству, підвищення безпеки дорожнього руху, протидію організованій, наркозлочинності, торгівлі людьми та незаконній міграції тощо.
 Підвищення безпеки кіберпростору.
У ході наради детально проаналізували результати роботи кожного підрозділу, їх здобутки й прорахунки. Акцентували увагу на безумовному дотриманні дисципліни і законності. Поставили конкретні завдання щодо покращення надання послуг населенню в поточному році.