На Полтавщині визначили переможців регіонального конкурсу "Учитель року-2021"

  У Полтаві підсумували 2 тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Конкурсні випробування регіонального туру проходили дистанційно. Переможців та лауреатів визначали в 4-х номінаціях: «Українська мова і л-ра», «Математика», «Трудове навчання», «Керівник закладу освіти».

Тетяна Куратнік, переможниця у номінації «Трудове навчання»:
-Пройшовши це випробування, можу з впевненістю сказати, що цей конкурс відкрив для мене мою професію і мене у ній по-новому. Він став для мене тією сходинкою, яка дозволить ширше побачити майбутнє, разом зі моїми учнями творити майбуття

Особливістю цьогорічного відбору стало те, що всі етапи відбувались винятково у дистанційному форматі. Ірина Кисла стала переможницею у номінації «Українська мова і література». Каже, що у конкурсі участь брала не вперше, але цього разу відкрила його для себе по-новому.

Ірина Кисла, переможниця у номінації «Українська мова і література»:

-Мені є з чим порівняти, тому що у мене був очний конкурс у житті і заочний. В чомусь легше. Не було цієї метушні з переходами в різні школи, але в чомусь і важче. Тому що жива взаємодія - це зовсім не те, що спілкування в онлайн режимі. Але все рівно - це новий досвід. І мені здається, що організовано все було чудово.

Учасниками другого туру конкурсу стали 87 педагогів з Полтавщини. Після відбіркових етапів журі відібрало 20 найкращих - по 5 конкурсантів у кожній з номінацій.

Ольга Коваленко, голова журі у номінації «Українська мова і література»:
-Ми шукали ту людину, яка дихає сьогоденням, яка відчуває пульс. Тому що важливо вчити дітей не тільки так як вчили вчора позавчора, а важливо відчувати: а що вони хочуть, а як підійти до їх потреб.

Регіональний конкурс «Учитель року» відбувся на Полтавщині вже у 26-те . У квітні переможці з кожної номінації представлять Полтавську область на 3 всеукраїнському турі конкурсу.