Якою буде погода в Україні найближчим часом

Якою буде погода в Україні найближчим часом

Завтра, 9-го лютого, циклон з атмосферними фронтами все ще впливатиме на нашу погоду. Тому найближчої ночі опади ще охоплять більшість областей України. А завтра вдень їхня найбільша ймовірність - на Сході, у північно-східних областях та на Дніпропетровщині.

В Україні продовжаться опади у всіх регіонах від півночі до півдня ітиме сніг, мокрий сніг, льодяний дощ та дощ в залежності від температури.

 Вночі мороз, -6-13 градусів, а ось вдень 8-го лютого очікується: у північних областях України -5-9 градусів, найхолодніше; у західних областях -1-4, на Волині та Рівненщині до -7 градусів, у Чернівецькій області близько нуля, на Закарпатті до +5 градусів; у центральних областях +1+4 градуси, Полтавщині до -2 градусів; у східних областях на Луганщині та Донеччині +3+6 градусів, у Харківській області близько нуля; у південній частині +5+10, в Криму до +13+15 градусів. Вітер в Україні віятиме зі сходу.  

 В Києві найближчої ночі ще йтиме сніг, затримається, з періодами, до ранку.  Вдень у вівторок опади слабшатимуть та припинятимуться.  На дорогах очікується ожеледиця. Температура повітря вночі до -10 градусів, вдень очікується -2-5 градусів.

 На вихідних в Україну завітають морози буде і -20, і -25 градусів

 Про це на своєму Телеграм-каналі повідомила синоптик Наталка Діденко.