910 випадків смерті із підтвердженим COVID-19 зареєстровано на Полтавщині за період пандемії, - повідомили на апаратній нараді в ОДА

910 випадків смерті із підтвердженим COVID-19 зареєстровано на Полтавщині за період пандемії, -про це повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Віктор Лисак, директор ДОЗ:-Кількість людей, які померли -це більше чоловіків, чим жінок. Ну, і ви бачите, супутні патології у цих випадках, які ми маємо летальні превалює і це , на жаль, не дає можливості справитися з тими ускладненнями, які є.

В області відпрацьована мережа з двадцяти восьми лікарняних закладів , які надають медичну допомогу хворим та особам із підозрою на ковід. Загальна кількість ліжок у них 2245, -повідомив Віктор Лисак.

Віктор Лисак, директор ДОЗ:- Щодо кількості ліжок і забезпечення киснем ми працюємо і сьогодні слухається.До 90 я думаю ми дойдемо на цьому тижні . Ми маємо 87,93 відсотка, активно йде і по Миргороду робота , я думаю, що м дойдемо і до такої задачі, поставленої до 90.

На минулому тижні область отримала 156 тисяч 600 експрес-тестів для визначення COVID-19 за рахунок коштів державного бюджету України.


Віктор Петрович, директор ДОЗ :-Сьогодні приймаємо рішення , що ми проведено через штат і залучаємо , даємо можливість працювати і приватному сектору , які уклали декларації і обслуговують пацієнтів.

Також на апаратній нараді поідомили: на Полтавщині до шістидесяти відсотків медпрацівників дали згоду на проведення щеплень від коронавірусу.