ПНТУ- «Зробимо Україну чистою»

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вважають, що акція «Зробимо Україну чистою» змінить ставлення громадян до навколишнього середовища на краще і примусить їх дбати про довкілля.

Костянтин Репало
Президент студентського парламенту ПолтНТУ
"За нашим університетом закріплена велика кількість територій по всьому місту. Наприклад, кадетський корпус, студентська гора, Парк перемоги, співоче поле Марусі Чурай."

Володимир Оніщенко, ректор технічного університету говорить, що такі заходи студенти сприймають позитивно. А цей ще й особливий - спеціально до Дня перемоги на території навчального закладу, учасники, під пильним керівництвом ректора, висадили кілька кущів калини.

Володимир Оніщенко
 ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка
"Свято праці -це також один із елементів навчально-виховної роботи, бо в структурі університету ведеться підготовка фахівців за напрямком "Екологія", "Природокористування". І це є одним із елементів практичного втілення в життя тих основ, які на заняттях даються нашим студентам."

На цьому акція «Зробимо Україну чистою» не завершується. Студентство приведе до ладу абсолютно всі території, за які відповідає технічний університет. І, як запевняє Володимир Оніщенко, на це не знадобиться багато часу. Адже цього разу участь в акції беруть близько 2-х тисяч студентів та 500 викладачів.