Місячник боротьби з безквитковим проїздом

Як проїхати у приміському поїзді безплатно? Відповідь дуже проста - підробити пенсійне посвідчення або посвідчення працівника залізниці. Подібні схеми вже не раз використовували полтавці, аби дістатися у віддалені куточки області і зекономити. Приміром, ця жінка, яку затримали працівники лінійної міліції, знайшла чужий проїзний на смітнику. Щоправда, у бюро знахідок звернутися не поспішила - вклеїла у нього власну фотографію. А ось інша полтавка, не витрачаючи гроші з власного гаманця, користувалася посвідченням чоловіка. Втім, жодного зиску ці люди не отримали - за правопорушення законом передбачений чималий штраф.

Юрій Байтало
заступник начальника Лінійного відділу на ст.. Полтава УМВС України на Південній залізниці
«Це діяння підпадає під дію Кримінального кодексу України (стаття 358) і карається штрафом у розмірі до 70 неоподаткованих мінімумів, виправними роботами на строк до 6 місяців або позбавленням волі на строк до 3 років.»

Юрій Байтало
заступник начальника Лінійного відділу на ст.. Полтава УМВС України на Південній залізниці
«Білет, який коштує 3-5 гривень, не вартий тих коштів, яких ви позбавите себе та рідних, сплачуючи штраф.»

За тиждень працівники лінійної міліції спільно з працівниками залізниці лише на станції «Полтава - Південна» виявили 2 факти використання підробних посвідчень. Загалом так званих «зайців» та пасажирів із фіктивними проїзними документами правоохоронці ловлять майже щотижня. Нагадаємо, місячник боротьби із безквитковим проїздом триватиме до кінця цього місяця.