Законопроект щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування наступного тижня має бути поданий на розгляд у Верховну Раду

Законопроект щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування наступного тижня має бути поданий на розгляд у Верховну Раду

Законопроект щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування наступного тижня має бути поданий на розгляд у Верховну Раду. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реформування у сфері містобудівної діяльності, що відбулася 17 березня під його головуванням.

В обговоренні взяли участь Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, Міністр юстиції Денис Малюська, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства, члени профільного комітету Верховної Ради, представники будівельної галузі та Асоціації міст України.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час наради представив основні положення розробленого законопроекту, які підтримали учасники будівельного ринку.

«Ми продовжуємо реформування сфери містобудування. Вже зроблені значні кроки, зокрема створений відкритий і прозорий електронний реєстр, в якому на сьогодні зареєстровано вже понад 60 тисяч дозвільних документів. Аби реформа запрацювала на повну, потрібно внести зміни до законодавства. Відповідний законопроект вже наступного тижня ми маємо подати до Парламенту», —  наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Повідомляє Урядовий портал.