Засідання постійної комісії ОР з питань бюджету та управління майном

У рамках обласної програми приватизації майна спільної власності територіальних громад Полтавщини на 2011-2015 роки, у 2012 році було приватизовано 4 об’єкти. Один із них - шляхом викупу, а ти 3 - на аукціоні. Вартість проданих об’єктів понад 1,5 мільйона гривень, зазначили на комісії. Із них два викуплені об’єкти у Полтаві принесли обласному бюджету близько 1,2 мільйона гривень. Надзвичайно бурхливо депутати обласної ради обговорювали продаж 3 нежитлових приміщень. Зокрема, вартість частини приміщення на вулиці Великотирнівській 39-А - чиновників не влаштовувала. Ціну у 20 тисяч гривень для комунального підприємства «Полтавафарм» - вважають занизькою.
 Володимир Оніщенко
 депутат Полтавської обласної ради, голова тервідділення Антимонопольного комітету
" У нас може волосся дибки встать те, що попадає в бюджет. Скільки потрачено у нас грошей, скільки ми вернули. І питається в задачі, де ж різниця?"

Заступник губернатора Олександр Коваль став на захист такої ціни, зважаючи на заслуги комунального підприємства, яке має свою мережу, постачає ліки для гіпертоніків та, на відміну від приватних підприємств, обслуговує ФАПи.

 Олександр Коваль
 заступник голови Полтавської облдержадміністрації
"Зважаючи на те, що «Полтавафарм» на сьогоднішній день виконує функції не лише медичні, медикаментозні, а й соціальну функцію і надзвичайно важливі соціальні програми обслуговує, тому у нас є така пропозиція врахувати, що це обласна комунальна власність. Вона не розподілена, не розкидана і не віддана нікому."

Питання було відправлено на доопрацювання.
Депутати вкотрЕ нагадали, що продаж і оренда нерухомого комунального майна позитивно впливає не лише на поповнення обласного бюджету, й на розвиток підприємницької діяльності.
Учасники засідання розглянули низку інших питань порядку денного