На вулиці Івана Мазепи, 49 у Полтаві близько 5-ї ранку виникла пожежа

На вулиці Івана Мазепи, 49 у Полтаві близько 5-ї ранку виникла пожежа

У п'ятиповерхівці на вулиці Івана Мазепи, 49 горіла квартира. О 4:53 11 травня на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу. На місці вогнеборці побачили сильно захаращену сміттям квартиру. Там знайшли сіно, матраци та подушки. Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Полтавській області.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини

- Коли прибули на місце події, то було сильне задимлення. Рятувальникам довелося працювати в апаратах захисту органів дихання в приміщенні самої квартири відбулося загоряння домашнього майна і закопчено стіни на площі 37 м кв.

Віталій Шкаревський розповідає, що задимлення було такої сили, що з сусідніх квартир евакуювали кількох людей: двоє з них — діти. Щодо власниці квартири, то це самотня літня жінка, яка нібито має психічні розлади,— говорять мешканці багатоповерхівки. У лікарню її не доправляли, першу медичну допомогу вона отримала на місці.

Володимир, проживає у будинку по вул. Івана Мазепи, 49

- Знаю те, що було займання. Займання відбулося від замикання скоріше за все. А про жительку квартири щось розкажете? — Живе вона тут давно, уже 50 років. 44 року народження.Сама. Був у неї син, але помер.

Алла, проживає у будинку по вул. Івана Мазепи, 49

-  Женщина одинокая жила, по-моему она сама, возростна, вже за 70. И пожар случился рано утром. Я думаю може проводка замкнула.

Причину пожежі наразі з’ясовують, однак, більш за все , загоряння сталося через захаращенні квартири, — кажуть люди.