У Лубенському районі піротехніки знищили застарілий реактивний снаряд

У Лубенському районі піротехніки знищили застарілий реактивний снаряд

11 травня о 08:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення невідомого  вибухонебезпечного предмету поблизу с. Петракіївка Лубенського району. Фахівці ДСНС, які прибули на виклик, ідентифікували небезпечну знахідку як реактивний снаряд калібром 82 мм часів минулих війн.

 Співробітники Служби порятунку «101» повідомили про боєприпас працівників Національної поліції, які організували охорону місця виявлення.

Піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області провели додаткове обстеження території – інших боєприпасів не виявлено.

 Фахівці ДСНС вилучили снаряд та відвезли на спеціальний підривний майданчик, де о 15:00 контрольованим підривом його було знищено.

 Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами! Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити за номером 101 або 102, а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

 Повідомили у ГУ ДСНС України у Полтавській області.