Депутати рад усіх рівнів Полтавської області зібрались на щорічній Спартакіаді

Депутати рад усіх рівнів Полтавської області зібрались на щорічній Спартакіаді. Цього року держслужбовці беруть участь у змаганнях з таких видів спорту як футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Анатолій Головань, головний суддя змагань

- Команди формуються вперше за принципом від нових районів - це Полтавський, Миргородський, Кременчуцький та Лубенський райони. До складу цих команд входять представники, депутати цих районів та керівники територіальних громад. По 4 учасники , 4 жінки, 4 чоловіка. Теніс, шашки,шахи і по одній команді футбол та волейбол.

Щорічно бере участь у змаганнях-пані Людмила. Говорить: сподівається на перемогу.

Людмила Кімлик-Яроха, депутат Зіньківської територіальної громади, учасниця змагань

 - Секрет перемоги, як і велике бажання , грати люблю, спорт люблю, як і настільний теніс і звичайно хочу, щоб Зіньківська громада була представлена достойно.

Перемагає найсильніший, - вважає учасник змагань Олег Діденко.

Олег Діденко, депутат Полтавської обласної ради, учасник змагань

- Спортивні люди-це успішні люди , людина, коли змагається фізичним розвитком і спортом на границі своїх можливостей повинна прийняти розумне рішення ,спорт закаляє людину у прийнятті рішень.

У волейбольній команді Полтавського району грає і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Для нього це не перша спартакіада.

Олександр Біленький, голова Полтавської облради

- Сьогодні достатньо повинно бути багато представників, які в кінці сформують команду Полтавської області і в червні будуть виступати у Чорноморську . Мета вона різна, можна говорити і про спорт, про спілкування , можна показувати депутатів , які сидять за сесійним столом ,а можна показувати їх на футбольному майданчику.

Переможці обласних змагань потрапляють на Всеукраїнські .