Полтавські школярі 5-11 класів повернулися до навчання «наживо» за шкільними партами

Повернулися до навчання «наживо». За шкільними партами тепер і учні 5-11 класів. Серед них і п’ятикласниця Оксана Круглова. Школярка говорить - до навчання онлайн вже звикла.

Оксана Круглова,  учениця 5 класу

- Я б дуже хотіла навчатися онлайн, мені краще, тому що. Ті хто гарно навчається, хто і так все розуміє то їм підійде онлайн, а ті хто не розуміє матеріал то підійде навчання в школі. Я трохи не знала, не розуміла, а потім звикла.

А от бабуся Оксани - пані Ніна Круглова - категорично проти дистанційного навчання. Говорить - це погіршує знання та оцінки школярів.

Ніна Круглова,  бабуся учениці

- У школі, тільки в школі, вони ж там розвиваються, там друзі, а що ж дома, дома ми сперечаємося. Ви знаєте оці інтернети взагалі негативно впливають на дітей, треба щоб вони пізнавали цей світ так як він є, а не отам що чортівню показують.

Шестикласниці Катерині до подоби і онлайн навчання, і за партою. Завдяки дистанційному навчанню у дівчини підвищилась успішність, бо вдома більше часу приділяє вивченню уроків.

Катерина, учениця 6 класу

- І так і так, в школі більше спілкування, а якщо он-лайн то можна не побачити один одного. В школі дають більше знань,ніж онлайн, тому онлайн ти не можеш розуміти, якщо відео присилають по уроку якомусь то тобі доводить перегортувати його багато разів.

Нагадаємо, цього року учні 4, 9 та 11 класів знову звільняються від проходження ДПА. ЗНО ж стартує в Україні 25 травня.