У Полтаві проходить спеціалізована виставка «Нафта. Газ. Сервіс»

У Полтаві проходить спеціалізована виставка «Нафта. Газ. Сервіс».
Цього року для участі з"їхалися 18 провідних підприємств України , а також 2 зарубіжні компанії - у сфері видобування нафти і газу та надання сервісних послуг. Нафтогазові компанії представили різноманітний асортимент обладнання, технології для буріння, видобутку, переробки, транспортування та зберігання нафти, газу і нафтопродуктів, а також інноваційні проєкти. На відкриття виставки завітали і представники влади.

Андрій Карпов, секретар Полтавської міської ради

- Дуже важливо що бюджет міста наповнювався і ми знаємо що нафтогазова промисловість це та галузь що найбільше податків сплачує в бюджет України і в бюджет територіальної громади. Я дуже радий що уже 17 раз така виставка відбувається саме в Полтаві.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради говорить - галузь має неабияке значення для Полтавщини, а її представники впливають не лише на економічну, а й на соціальну сфери в регіоні.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради

- На сьогодні Полтавська область є найбагатшою областю щодо кількості розташованих родовищ корисних копалин і видано більше 200 спеціальних дозволів на видобуток копалин. Це дуже важливий сегмент нашої регіональної економіки. Це дуже соціально значимі проекти.

Основною метою проведення виставки - є неформальне спілкування фахівців галузі, обмін досвідом та налагодження партнерських відносин. 

У рамках виставки заплановановані і форум «Успішні практики соціального партнерства компаній ПЕК і територіальних громад Полтавщини», а також конференція «Газовидобуток в Україні: уроки 2020 року та перспективи розвитку». Виставка триватиме 13 - 14 травня.