У Полтаві купальний сезон розпочнеться четвертого червня

Купальний сезон повинен стартувати четвертого червня. У місті активно до нього готуються. Перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко з робочим візитом відвідав комунальну організацію "Рятувально-водолазну службу Полтавської міської ради".

Валерій Пархоменко, перший заступник Полтавського міського голови

- Стоїть задача до першого червня забезпечити вивчення акваторію, розчищені акваторії від сміття, завалів по-перше, друге це розчищення дна і вивчення дна на тих пляжах, де офіційно відведені місць для купання. Для того, щоб максимально убезпечити відпочинок полтавчан і гостей міста.

Ведуться роботи і по очищенню пляжних зон.

Валерій Пархоменко, перший заступник Полтавського міського голови

- Для того, щоб містяни могли там відпочивати, купатися . Розчищається спеціальною технікою - це спеціальний екскаватор , який пристосований для роботи і на воді , і на грунті. Він проводить зараз розчистку прибережної зони і таким чином від сміття заростей, дерев, щоб можна було окультурити і нормально відпочивати.

Водолази обстежують річку біля міських пляжів, роблять для того, щоб очистити її від сміття ,- розповів начальник комунального підприємства «Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради» Євген Савчук.

Євген Савчук, начальник КП «Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради»

- Роботи ми розпочали перед Пасхою 24 і до 1 червня повинні закінчити , сьогодні ми продовжуємо чистити дно акваторію у місцях масового відпочинку мешканців нашого міста. Задіяно сьогодні буде два водолази, забезпечуючий та моторист-керманич.

Сім років працює водолазом Михайло. Розповідає: кожного року знаходять багато різного сміття в річці.

Михайло Білаш, водолаз

- Знаходимо бутилки, пластикові , бувають биті скляні, буває різноманітне гілля різних розмірів, попадається каміння, пакети .  Відрізок якоїсь шланги, якийсь кол, де він там взявся, але він загострений , відро якесь. А ви глибоко загалом запливали?  Ми доходили аж до спуску на ями , тут глибина приблизно 6-7 метрів і ми до ями все приблизно обстежили. Тут потрібно буде ще один раз запливати? Чи цього достатньо? Цього достатньо .- Цього вже достатньо . Цей пляж один із найчистіших.

З початку ж купального сезону рятувально-водолазна служба працюватиме у посиленому режимі.