21 травня в Україні розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

21 травня в Україні розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

14 травня в режимі відеоконференцзв’язку відбулася координаційна нарада під головуванням першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитра Луніна щодо організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області.

 У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області, обласного вузла спеціального зв’язку, заступники голів виконкомів Полтавської, Кременчуцької, Лубенської, Миргородської, Гадяцької, Карлівської, Кобеляцької, Пирятинської міських рад, керівники місцевих органів управління освітою та закладів, які визначені пунктами проведення ЗНО.

 Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін повідомив, що на ЗНО в області зареєстровано 12795 осіб. Визначено 71 пункт проведення оцінювання у 8 округах (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Кобеляки). Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня і триватиме по 15 червня. Додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

 Заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Галина Власюк повідомила, що на Полтавщині ЗНО пройде на 71 пунктах, буде задіяно 3410 аудиторій закладів освіти. Особливої уваги потребують 20 пунктів проведення ЗНО у Полтаві, Лубнах Гадячі, Миргороді, Кременчуці, де учасників тестуватимуть із іноземних мов.

 Із державного бюджету спрямовується субвенція на придбання засобів індивідуального захисту в розмірі 20 мільйонів гривень. На Полтавську область виділено 620 тисяч гривень. Здійснено попередній розподіл за пунктами тестування необхідної кількості дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь, щитків.

 Процес проведення ЗНО контролюватимуть працівники ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області.

 Повідомляє Полтавська ОДА.