Із апаратної наради в ОДА: Полтавщина є лідером за кількістю вакцинованого населення

Щоб утриматися у «жовтій» зоні, потрібно дотримуватися комплексу протиепідемічних заходів , -про це зауважили на щотижневій апаратній нараді в облдержадміністрації. Очільник області Олег Синєгубов повідомив: на сьогодні Полтавщина є лідером за кількістю вакцинованого населення.

Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації

- Загалом щеплення отримало вже майже 42 тисячі людей нашої області .Двома дозами було вакциновано 1.159 людей. Планова вакцинація щодо пріоритетних груп населення зараз триває і відбувається препаратами Pfizer і CoronaVac.

Кількість летальних випадків лишається високою, вірус циркулює, а ось зниження показників захворюваності є, але не потрібно забувати , що пандемія існує ,-зауважив директор Департаменту охорони здоров я облдержадміністрації Віктор Лисак.

Віктор Лисак, директор ДОЗ ПОДА

- На сьогодні 94 відсотка від всіх захворівших в області на сьогодні одужавших . Це є позитивно, але наголошую-це тільки спільна робота дасть нам можливість вирішувати це питання.

Також на апаратній нараді повідомии: в області починають приймати заяви від населення на житлові субсидії. З травня їх призначення здійснюється після подання нових заяв і декларацій.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту соціального захисту населення 

- Тим , хто має право на призначення субсидії і одержували субсидію до 1 травня необхідно обов’язково звернутися до управління соцзахисту населення чи територіальної громади із заявою декларації з метою перепризначення житлової субсидії.

З 1 травня субсидію надаватимуть тільки готівкою,- додала Людмила Корнієнко.