У наковому ліцеї № 3 пройшов День науки

Не уроки, а справжні наукові батли, майстер-класи та квести, а перерви - суцільні експерименти. Так школярі наукового ліцею № 3 провели День науки. Для молодших класів учителі влаштували заняття із залученням нанотехнологій, середня школа ділилася з однолітками своїми науковими досягненнями, а учні 9 та 10-х класів брали участь у різноманітних предметних заходах.

Ірина Гринь, директорка наукового ліцею № 3:
-Ми другий рік науковий ліцей. І, звичайно, це як підсумки того, що ми хай невеликими кроками здобули за ці неповні два роки.Ми вирішили, і потрібно, і показали, те, що ми досягнули за цей час, те, що ми навчилися за цей час. Дуже приємно, що нас завжди підтримують виші міста Полтави. Дуже приємно, що з нами завжди співпрацюють батьки і допомагають реалізувати наукову складову, дослідницьку складову нашого ліцею.

У закладі відбувся й форум для одинадцятикласників «Наукова весна - 2021». До організації долучилися й викладачі «Полтавської політехніки», які провели для учнів майстер-класи.

Ірина Черниш, директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту національного університету «Полтавська політехніка» ім. Кондратюка:
- Сьогодні ми тут, аби допомогти старшокласникам зорієнтуватися стосовно того, чи правильно вони обрали свій майбутній професійний шлях, чого вони ще не знають, над чим потрібно більш детально попрацювати. розповісти про нас однозначно, розповісти про практику нашу співпраці із бізнесом і все ж таки побажати їм успіху при складанні ЗНО.

Самі ж діти День науки дуже полюбляють, а ще пишаються тим, що навчаються саме у 3-му науковому ліцею, бо тут у них є великі можливості для реалізації свого наукового потенціалу.

Анастасія Криворучко, учениця 10 класу:
- Наука стала великою частиною мого життя, адже вже з 4 класу я почала писати наукові роботи.Цей день мене надихає далі поринати у простори науки. Я захоплююся своїм закладом.
Софія Онищенко, учениця 7 класу:
- Я з 4 класу або з 5 я виступала на МАНІ, там перше місце зайняла. Мене надихнув мій тато.Я працюю над експериментами, дослідами. механічні рухи тіла.

Наразі заклад працює за двома основними профілями - інформаційно-технологічний та іноземна філологія, саме за цими напрямами учні й здійснюють свою наукову діяльність.