Полтавська ОДА робить все для того, щоб ПрАТ «АвтоКрАЗ» не втратив свої технологічні можливості, – Олег Синєгубов

Полтавська ОДА робить все для того, щоб ПрАТ «АвтоКрАЗ» не втратив свої технологічні можливості, – Олег Синєгубов

18 травня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов разом із Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським та Міністром оборони України Андрієм Тараном планово відвідали «АвтоКрАЗ».

Головна мета візиту – обговорення з керівництвом заводу проблемної ситуації, що склалася довкола вітчизняного виробника вантажних автомобілів.
«У Збройних Силах України доводиться спостерігати зростання кількості вантажівок іноземного виробництва, ухвалюються рішення щодо розміщення ряду нових зразків озброєння не на вітчизняному шасі», – сказав очільник Мінстратегпрому.

8-0.pngОлег Уруський наголосив, що ситуація потребує пошуку оптимального рішення.
«Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку», – вважає міністр.
Посадовці ознайомилися з продукцією військового призначення, що виготовляється підприємством, та оглянули потужності основного виробництва.
«Нині ПрАТ «АвтоКрАЗ» – стратегічне для області підприємство – переживає не кращі часи, і надважливо зберегти його потужності та робочі місця. Підприємство потребує державних інвестицій, замовлень і модернізації, щоб стати потужним національним товаровиробником. Із боку обласної державної адміністрації робимо все для того, щоб «АвтоКрАЗ» не втратив свої технологічні можливості, а люди отримували заробітну плату без затримок», – наголосив Олег Синєгубов.
У свою чергу ПрАТ «АвтоКрАЗ» наголошує на потребі збільшити оборонне замовлення та на ритмічності оплати за виготовлену продукцію.
Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський висловив переконання, що вітчизняні збройні сили мають бути оснащені якісними українськими вантажівками.

Повіломляється на сайті Полтавської ОДА