Ляшко назвав пріоритети роботи на посаді глави МОЗ

Ляшко назвав пріоритети роботи на посаді глави МОЗ

Віктор Ляшко, якого Верховна Рада призначила на посаду міністра охорони здоров'я, назвав пріоритетом роботи на посаді очільника МОЗ подолання COVID-19 та окреслив напрямки роботи міністерства.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це він сказав під час виступу у Верховній Раді.

«Не скажу сенсації що пріоритетом номер один для мене є подолання коронавірусної хвороби. Ми зробимо все, що українці могли вакцинуватися, працювати і подорожувати. ... До кінця 2021 року усі, хто хоче вакцинуватися від COVID-19, зможуть це зробити», - сказав Ляшко.

Також він наголосив, що пріоритетом роботи Міністерства охорони здоров'я буде біологічна безпека населення, за його словами, до осені планується переглянути підходи до реагування на радіаційні та хімічні загрози.

Окрім цього Ляшко наголосив на необхідності власного виробництва імунобіологічних препаратів в Україні та повідомив, що МОЗвизначить перелік критично важливих медикаментів та запропонує стійке державне замовлення на них з тим, щоб інвестори розгорнули в Україні для їх виробництва потужності і пріоритетно надали цю продукцію для внутрішнього ринку.