На Полтавщині завтра випускники 11-х класів здаватимуть зовнішнє незалежне оцінвання з хімії

Вже завтра, 21 травня, у випускників 11-х класів розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим предметом для здачі цього року стала хімія. У Полтаві здавати цей тест зареєструвався 351 учень, - розповідає відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна. Додає: минулого року їх було 465.

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині:

-Хімія у нас завжди була завершальним предметом, а цьогоріч ми з неї розпочинаємо.Тестування з цього предмету буде проходити тільки в місті Полтаві й на двох пунктах - у Полтавському педагогічному університеті і в Полтавській політехніці.Роздрукувавши запрошення, учасник повинен мати при собі обов’язково оригінал сертифікату, а також оригінал документа, що посвідчує особу.

Психологічно діти готові до ЗНО, - говорить вчитель хімії третього ліцею Світлана Шевченко. Зазначає, що з двох 11 класів, у яких вона викладає хімію, предмет здаватимуть лише троє.

Світлана Шевченко, вчитель хімії:
- Ми старанно готувалися цілий рік, працювали згідно програми підготовки до ЗНО. І зараз у нас останні калька тижнів у нас іде інтенсивна підготовка до різних предметів, так само і з хімії відбуваються консультації, де ми надаємо дітям консультації, відпрацьовуємо певний матеріал, якщо у них виникають певні проблеми.

Даниїл - один із тих трьох учнів, який завтра складатиме ЗНО з хімії. Каже: протягом року старанно готувався, тому сподівається, що завдання будуть зрозумілі і йому все вдасться. Свою майбутню діяльність мріє пов’язати з хімічною промисловістю.

Даниїл, випускник 3-го наукового ліцею:
-У 8 класі мене зацікавив цей предмет. і ось я вже здаю ЗНО з цього предмета, і зараз хочу пов’язати з цим предметом своє власне життя.

ЗНО оцінювання проводитимуть із дотриманням карантинних вимог. Наступним предметом буде іноземна мова, яку випускники складатимуть 24 й 25 травня.