Всесвітній день вишиванки в компанії "АТБ"

Всесвітній день вишиванки в компанії АТБ - лідера українського ринку роздрібної торгівлі. Персонал магазинів лідера вітчизняного ритейлу по всій країні цього дня змінив звичну уніформу на вишиванки. Адже, АТБ шанує українські традиції та свята.

Аліна Шпигун, керуюча супермаркетом «АТБ» по вулиці Героїв Сталінграда, 30 :«АТБ» торговельна мережа №1 в Україні, яка шанує українські традиції та свята. День вишиванки - це свято, яке об’єднує наш великий колектив та всю країну. Сьогодні наша компанія нараховує понад 1200 магазинів у різних куточках країни, а , отже, співробітники магазину -це обличчя великого колективу АТБ, яке представлене розмаїттям української культури та безліч регіональних традицій.  Як патріотичний бізнес в компанії з великою великою повагою ставляться до особливостей кожного з регіонів України.Десятки тисяч працівників «АТБ» у 24-х областях України в цей день можуть наочно продемонструвати власну унікальність та історичну приналежність.
Особлива цінність цього дня, Дня вишиванки, що воно здатне об’єднувати громадян України, незалежно від їх статусу, фінансових можливостей, області чи міста проживання. Клієнти АТБ задоволені , що подібний об єднавчий підхід став основою й для стратегії розвитку мереж

- Сьогодні я сама у вишиванці і коли захожу в АТБ дуже круто, що персонал саме нас зустрічає у вишиванках. Це нам надає  особливої єдності.

-Ми шануємо традиції , то потрібно якось святковіше одягатись. Дуже приємно дивитися на дівчат ,  що підтримують, одягаються гарно.  Мені подобається в цьому магазині скуплятися.Подобається продукція, асортимент великий.

-Мені дуже приємно, що співробітники АТБ шанують всі традиції , всі гарні, ошатні, всі у вишиванках. Дуже приємно скуплятися.

- День вишиванки. Схотілося,купила є нагода надягнути.

-Вишиванка об’єднує людей тим, що ми патріоти України і цей день повинні одягати вишиванку.

На поличках супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу представлені свіжі продукти та якісні товари першої необхідності всіх цінових категорій. Саме тут ви зможете обрати товари на свій смак, та гаманець. Адже, в мережі АТБ завжди діють акційні пропозиції.

Аліна Шпигун, керуюча супермаркетом «АТБ» по вулиці Героїв Сталінграда, 30 :-Попри акційні знижки, завжди свіжий товар та інноваційні напрямки ритейлу ми завжди хочемо, щоб у покупців супермаркетів був святковий настрій, наша торговельна мережа «АТБ» долучилася до святкування Дня вишиванки ще у перші роки його появи.Як власне й День вишиванки , робота у компанії об’єднує.

Нині "АТБ" продовжує розвивати інноваційні напрямки ритейлу. Продуктовий онлайн-магазин, сервіси попереднього замовлення, оперативна кур’єрська доставка , а ще унікальний банківський продукт - власна платіжна картка АТБ-Рау.