У рік 110-ї річниці від дня народження відомої полтавської вишивальниці Віри Роїк у Полтаві встановили меморіальну дошку майстрині

 Відтепер на фасаді будівлі школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко встановлено меморіальну дошку відомій полтавській майстрині Вірі Роїк. Її відкрили в рамках відзначення Всесвітнього дня вишиванки та з нагоди 110-річчя від дня народження видатної вишивальниці. Автор меморіальної дошки Дмитро Коршунов каже, що увесь процес роботи у нього зайняв 3 місяці, а надихався він народною творчістю.

Дмитро Коршунов, скульптор, автор меморіальної дошки:
-Доска состоит из двух компонентов - скульптурной части и гранитной. Скульптурная часть несёт на себе надпись необходимою, а скульптурный рельеф изображает композицию - портрет Веры Сергеевны на фоне рушника с украинским орнаментом и круглой рамке в виде палец.

До відкриття меморіальної дошки долучилися музейні працівники, звичайні полтавці й міська влада.

Олександр Мамай, міський голова Полтави:
-Полтава поправу, без виключення, є духовною столицею України, адже вона дала світу безліч видатних діячів мистецтва.Серед них і Віра Роїк - відома вишивальниця. Саме у Полтаві, будучи гімназисткою цього навчального закладу, Вірі була прищеплена велика любов до української вишивки.Певен, що для полтавців й для прийдешніх поколінь меморіальна дошка стане символом професійності та творчого звертання.

Нагадаємо, Віра Роїк авторка понад тисячі оригінальних робіт, що зберігаються в музейних колекціях як України, так і світу. Її поправу називали «Берегинею української вишивки».