Збір за місця для паркування транспортних засобів залишається незмінним

Віідбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури й розвитку міського господарства Полтавської міської ради. На порядку денному - 7 питань і всі стосувалися встановлення податків щодо землі, транспорту, туризму й нерухомого майна.

Тетяна Кустолян, перший заступник начальника бюджетно-фінансового управління:
-На даний час, у 2021 році, діють ставки та встановлені пільги по місцевих податках та зборах, затверджені сесією Полтавської міської ради та приєднаних сільських рад. Необхідність затвердження цих рішень виникло з метою - встановити єдині ставки на території всієї територіальної громади. До місцевих зборів належить збір за місця для паркування транспортних засобів і туристичний збір.

Обговорили депутати й питання встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

Юрій Трегубов, начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру:
- Ми добавили таблицю «Земельні ділянки площі більші ніж0,25 га в селах і селищах не більше 0,15 га». Це пов’язано з тим, що землекористування у селах відрізняється від міста. В місті у нас максимальна площа ділянки для будівництва й обслуговування 10 сотих, в селах - 0,25 сотих. Тому ми врахували те, що для нас приєднались і населені пункти й об’єднаної ОТГ.

Усі обговорені питання члени комісії підтримали розглянути на сесії міської ради.