Працівники Київського РВК обурені вчинком невідомої жінки, яка вирвала висаджені петунії з квітників

Це кадри із камери відеоспостереження Київської районної у місті Полтаві ради. На них видно, що якась жінка, оглядаючись чи її ніхто не бачить, зриває та кладе собі до сумки нещодавно висаджені петунії. Голова районної ради Сергій Синягівський обурений, адже не розуміє навіщо таке робити. Каже - такі випадки трапляються не вперше. Два роки тому хтось поламав висаджені ними липи.

Сергій Синягівський, голова Київської районної у місті Полтаві ради:
-Ми висадили квіти - рози петунії. Деякі навіть за власні кошти ми купили причепурили закріплену територію, але в ніч, з п’ятниці на суботу, невідома особа, поважного віку, і на моє глибоке здивування, вона не просто викопує вона просто нищить, просто повиривала і все. Ви знаєте, в здоровий глузд це не вміщає.

Працівники райради неприємно здивовані. Кажуть, що стараються аби прилегла до будівлі територія була охайна і красива, а коли трапляються такі випадки, то стає дуже образливо. Додають: сподіваються, що хтось таки впізнає квіткову злодійку, тим самим допоможе її впіймати.

Леся Микитенко, працівниця Київської районної у місті Полтаві ради:
- І вкладено кошти, і вкладено старання не для того, щоб їх виривали, нищили і під покровом ночі як злодії забирали їх.

Олександр Собко, керуючий справами виконкому:
- Насправді прикро, що сталася дана ситуація У людини піднялася рука оце все знищити. Хотілося б зазначити, що Полтава наш дім, і те, що ми створюємо воно залишиться нам на сьогодні, на майбутнє. Тому не хотілося б, щоб подібні випадки повторювалися.

У поліції за даним фактом вже відкрили відповідне провадження. І закликають полтавців допомогти впіймати злодійку. Тож якщо маєте хоч якусь інформацію про жінку з відео, то звертайтеся або до райради, або відразу до поліції.