ДБР затримало прикордонника, який вимагав хабар від "нев’їзного" іноземця

ДБР затримало прикордонника, який вимагав хабар від "нев’їзного" іноземця

Слідчі Теруправління ДБР у Полтаві затримали заступника начальника одного із відділів Харківського прикордонного загону.

За попередньою інформацією, Державна прикордонна служба України заборонила в’їзд на територію України громадянину Азербайджану через порушення термінів перебування в Україні. Прикордонник пообіцяв  знайомій іноземця «допомогти» потрапити йому до України за винагороду.

25 травня 2021 року в одному із кафе Харкова прикордонника затримано після одержання хабаря. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил, оперативний супровід – ТУ ДБР у Полтаві за сприяння ДВВБ Держприкордонслужби.

Повідомили у Державному бюро розслідувань.