У ПД Листопад відбувся концерт Полтавського муніципального духового оркестру у новому форматі

33 музиканти та повен зал слухачів в очікуванні драйву та занурення в рок атмосферу. Відкривається завіса і всі починають шаленіти.

Це концерт муніципального оркестру "Полтава". Який 25 травня в ПД "Листопад" полтавці побачили в зовсім іншому амплуа. Їх програма складалась із кращі ROCK-хітів всіх часів. Керівник оркестру Едуард Головашич говорить - це був нелегкий крок - зіграти концерт у новому, зовсім незвичайному форматі.

Едуард Головашич - художній керівник муніципального оркестру «Полтава»
- Ця тема існувала, але якось ми до неї звертались і відходили тому що духовий оркестр і рок трішки для пересічного громадянина не сумісні. Синтез рок інструментів з цими гітарами, клавішами вони добре поєднуються з духовим оркестром і це вже практика світова.

Диригент муніципального оркестру "Полтава", він же автор аранжування більшості творів програми, Володимир Смирницький говорить - на репетиціях музиканти шаленіли та драйвували від музики, а таке побачити можна не часто, тож цей концерт став новим злетом для оркестру.

Володимир Смірніцький - диригент муніципального оркестру «Полтава»
- Головною родзинкою цього концерту є сам концерт, бо дуже багато сил покладено в нього,дуже багато душі вкладено. Духовий оркестр грає рок такого ще не було ніде, більшість аранжувань написано для концерту, для музиканта і в цьому є особливість у нас немає аранжувань які ви можете почути срізь на інших концертах.

Володимир Смирницький зізнається - хоч і виникали деякі труднощі у підготовці до концерту, але воно того варте.

Концерт мав відбутися 29 квітня - розповідає директор муніципального оркестру «Полтава» Оксана Дрюк. Проте через карантинні обмеження кілька разів переносився.

Оксана Дрюк - директор муніципального оркестру «Полтава»

- Сама підготовка була важкою якщо чесно, бо ми не розуміли чи вийдемо ми з червоної зони чи ні. З художньою радою проговорили тільки зранку і вирішили що будемо переносити концерт і цього ж дня ввечері нам кажуть що відміняють червону зону. Буквально за 2 неділі продати квитки і підготувати все.

Проте цього дня від труднощів не лишилося ні сліду. Музиканти разом із слухачами створили атмосферу легкості та задоволення.

Не очікували…молодці. Мені здається….потрібно.
Навіть більше…молодці.
Очікування…молодець.

В подальшому на муніципальний оркестр "Полтава" чекають всеукраїнські та міжнародні гастролі - говорить їх директорка.