У Полтаві нагородили викладачів та вчителів, які співпрацюють з Малою академією наук

У Полтавському університеті економіки і торгівлі нагородили науково-педагогічних працівників, які співпрацюють з Полтавською обласною Малою академією наук. Директор Малої академії наук Тамара Лахач зазначає, що ця подія особлива, адже подякувати людям, які третину свого життя віддали розвитку Малої академії наук - це почесно й важливо.

Тамара Лахач, директор Полтавської обласної Малої академії наук:
- За 10 років існування незалежної МАН вперше відбувається нагородження членів-журі, секцій, в яких були дуже гарні результати в Києві, які ввійшли в минулому році у 5-ку серед областей України. І це члени-журі, які дали нам переможців на 3-му етапі в Києві.

Науково-педагогічних працівників нагородили грамотами обласної ради та облдержадміністрації. Учитель інформатики обласного наукового ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі Тетяна Лисенко розповідає, що співпрацює з МАНівцями 20 років, але такі високі результати має вперше.

Тетяна Лисенко, учитель інформатики обласного наукового ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному коледжі:
- Мої учні брали участь конкурсі-захисті МАН, і на обласному етапі я мала 4-х призерів, троє з них потрапили на Всеукраїнський етап. І всі троє стали переможцями.

А от заступник директора з навчально-методичної роботи Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені Макаренка Антоніна Щербина каже, що завдяки плідній роботі вчителів та дітей у їхньому закладі є 5 президентських стипендіатів.

Антоніна Щербина, заступник директора з навчально-методичної роботи Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату імені Макаренка:
- Наш заклад має статус наукового, тому ми маємо готувати науковців для України. І ми намагаємося знаходити серед наших учнів таких, які дійсно є обдарованими, і хто хоче, і прагне цим займатися. Ми пишаємося дійсно своїми результатами, бо у цьому році, у нашому закладі троє учнів представляли Полтавщину на Всеукраїнському рівні.