Театр народної пісні «Берегиня» отримує звання народний - аматорський

8 років плідної роботи, сотні вивчених пісень та тисячі вдалих концертів. І зрештою новий етап та високе звання. 26 квітня театр народної пісні «Берегиня» територіального центру соціального обслуговування Київського району міста Полтави, цього разу зібрав на своєму концерті не лише глядачів, а і комісію, яка має надати колективу почесне звання - народний-аматорський.

З таким запалом хор розпочав концерт. До якого готувались тривалий час, навіть карантин не став на заваді репетиціям - говорить староста хору «Берегиня» Тетяна Якушенко.

Тетяна Якушенко - староста театру народної пісні «Берегиня»:
-Нам 8 років і ми так вдосконалились.Навіть коли був карантин,ми займались у парку, бо в територіальному центрі не можна було займатись.Ми виконуємо різножанрові, веселі, козацькі, дуети, гуморові

Вісім років тому заснував театр народної творчості «Берегиня» заслужений працівник культури України, композитор Анатолій Жданов. Хоча нині він і не є художнім керівником колективу, але теж цього дня прийшов підтримати виконавців. Додає - звання народного хор вже давно заслуговує.

Анатолій Жданов - заслужений працівник культури, засновник театру народної пісні «Берегиня»:
-Коли я його створював, ціль ставив таку що це театр народної пісні, це пропаганда української народної пісні Є положення, там є вимоги до цього колективу і там певні умови поставлені щоб і репертуар і виконавська майстерність і костюми і оплату керівника, щоб і матеріальна база була

Для учасниці колективу Марії Литвишко хор «Берегиня» став другою домівкою - говорить пані Марія. Для нього вона почала писати вірші, які потім поклали на музику. Один із яких продемонструвала і нам.

Марія Литвишко - учасниця театру народної пісні «Берегиня»:
-Раз в терцентрі рано з`явився пан Жданов, а з ним як синички голосисті і співучі гарні молодички, ось вже кілька років колектив нівроку, полтавці чарує, Асауленко Сергій ним зараз керує, радіє частенько пан Жданов від того що гарно співає «Берегиня» що родилась в терцентрі від нього

Жодне свято Київського району міста Полтава не обходиться без хору «Берегиня» - говорить очільник Київської райради Сергій Синягівський.

Своїм співом учасники колективу прищеплюють любов до пісні молодому поколінню. А за 8 років колектив став навіть пісенною візитівкою району.

Сергій Синягівський - голова Київської районної у місті Полтава ради:
-Це говорить про клопітку щоденну роботу яку вони проводять і репетиції і в поважному віці десь можливо не дуже хочеться іти, але це мабуть той другий подих який людина отримує, з радістю іде.І вітаємо і цей колектив, і вітаємо весь київський район і місто Полтаву що в нас на сьогодні відроджуються такі колективи

Оскільки на концерті був відсутній голова атестаційної комісії то рішення щодо надання театру народної пісні «Берегиня» приймуть згодом.