Полтавці, що мешкають по вул.С.Петлюри, скаржаться на ями

Вдень і вночі гуркіт, через який неможливо не те що спати, а навіть знаходитись у будинку- жаліються полтавці, що мешкають по вулиці Симона Петлюри. А все тому що посеред дороги яма, в яку щоразу в`їжджають автомобілі. Місцева мешканка Ірина Бутенко говорить - 3 роки тому цю ділянку дороги ремонтували, але як показав час - неякіясно.

Ірина Бутенко - мешкає по вулиці Симона Петлюри:
-З роки тому нам ремонтували дорогу.Оце вже 4 рік з того року в нас великі проблеми. Заважає яма тому що вночі машина як в`їде то прокидаюсь вже і спати не можу, дім гудить.Так само у нас і вдень, життя немає.В тому році я двічі зверталась у міську раду.Один Шамота і Чепурко, то їм байдуже було

З роками яма почала рости. І нещодавно - говорить Галина Биковець, що мешкає по вулиці Симона Петлюри, її син в`їхав в неї мопедом в та зплишився без глушника.

Галина Биковець - мешкає по вулиці Симона Петлюри:

-Тут так стукає коли машина влітає в яму що в нас в будинку чути і син їхав на мопеді, вскочив та відірвав глушитель
А найбільше потерпають від незручностей онуки Ірини Бутенко. Діти мають інвалідність з дитинства. Стукіт внаслідок ями подразнює їх нервову систему - скаржиться полтавка, і їм стає ще гірше.

Ірина Бутенко - мешкає по вулиці Симона Петлюри:
-Аня старша інвалід з дитинства по сколіозу, а менша онучка Женя має проблему ДЦП судороги .Уявіть собі як оце гепання діє на головку особливо меншої дитини

У прес-службі міської ради нам повідомили - комунальники про проблему на цій ділянці дорозі не знали. Але після повідомлення пообіцяли оглянути стан проїжджої частини та оцінити масштаби робіт.