Відповідно до наказу Фонду держмайна України на 2021 рік у Полтавській області включено і підлягають продажу 35 об’єктів державної власності.

У Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області. Головним питанням порядку денного - стан майна, що не ввійшло до статутного капіталу господарських товариств в процесії приватизації. Мова йшла про житловий фонд та захисні споруди цивільного захисту.

Представник Полтавської РДА:
-Всі інженерні та захисні споруди були в повному обсязі обстежені. З 19 об’єктів 18 - неготові, один тільки готовий. І житловий фонд сьогодні до обстежується. Із 31 об’єкта було обстежено

На засіданні робочої групи заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков розповів про стан проведення приватизації об’єктів державної власності, розташованих на території Полтавської області.

Євген Греков, заступник голови Полтавської ОДА:
- Наразі відповідно до наказу Фонду держмайна України на 2021 рік у Полтавській області включено і фактично підлягають продажу 35 об’єктів державної власності.З них це комплекси державних підприємств - два об’єкти, окремо індивідуально визначене майно - 31 об’єкт. Об’єкти соціально-культурного призначення і об’єкт незавершеного будівництва.

Євген Греков повідомив, що станом на 26 травня проведено 9 електронних аукціонів на загальну суму 21 млн гривень. До бюджету перераховано понад 10 млн гривень.