У Полтаві відбувся концерт камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії

У Полтаві відбувся концерт камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії. Головний диригент - Олег Тищик. Музиканти виконали 8 творів відомих композиторів - Антоніо Вівальді, Джузеппе Верді, Бенджаміна Бріттена та інших.

У програмі концерту - симфонії, сюїти та знамениті арії з опер у виконанні солістки обласної філармонії, заслуженої артистки України Олени Шевченко.

Олена Шевченко - володарка неповторного лірико-колоратурного сопрано. Її унікальний голос та витончена гра музикантів Камерного оркесту - гармонійне та витончене поєднання.

 Олена Шевченко - солістка Полтавської обласної філармонії, заслужена артистка України:
-Я виконую 2 твори Вівальді: арія з опери «Джустіно» та арія Клеопатри з опери «Тігран».Ще я сьогодні виконую сцену і арію Віолетти з опери «Травіатта» Джузепе Верді Звичайно, це - різні епохи Барокко по своєму співати важко, Верді - взагалі оперний шедевр шедевр. Це дуже складна сцена і арія

Працювали натхненно та емоційно, бо скучили за глядачем, - говорять музиканти. І це взаємно, бо глядач теж з нетерпінням чекав на зустріч з прекрасним.

 Галина - полтавка:
-Я стараюся ходити, слухати, як тільки є можливість. Був карантин, скучали ми дуже. Мені взагалі Полтавська філармонія дуже подобається.Вівальді я дуже люблю.Від камерного оркестру очікую і від Олени Шевченко - я дуже її люблю, гарна солістка
 

Катерина Кібенко - артистка Полтавської обласної філармонії, ведуча концертів:
-Під час локдауну і зонування камерний оркестр працював регулярно, тому відразу, коли Полтава потрапила до жовтої зони, відразу всі залюбки вийшли на сцену готові

Родзинкою та прем’єрою вечора став твір відомого імпресіоніста Клода Дебюссі - Рапсодія для саксофону з оркестром. Його виконала гостя програми - лауреатка Всеукраїнськиї та міжнародних конкурсів Вікторія Тищик.

Вікторія Тищик - саксофоністка, студентка Національної музичної академії України:

-Твір написаний для саксофоністи-дівчини. Це дуже символічно. Це навіть прем’єра буде. Раніше не виконували цей твір з камерним в Україні А чому саксофон? Тому що це моє. Це продовження мене. Дуже приємно музикувати, цікаво дізнаватися, його розкривати постійно. Це як людський голос

Концерти камерного оркестру ім. Дмитра Ахшарумова Полтавської обл. філармонії заплановані у Полтаві також на 10, 17 та 24 червня.