У Полтаві відбувся десятий традиційний фестиваль зі спортивного танцю «Полтавський вальс- 2021»

 Десятий традиційний фестиваль зі спортивного танцю «Полтавський вальс- 2021» відбувся у місті. У ньому взяло участь п’ятсот танцювальних дуетів з різних куточків України. Змагання проходили протягом дня.

Станіслав Кузнєчихін, головний суддя змагань

- Волинська область, Харківська, Полтавська, Вінницька, Львівська,Запорізька. Сьогодні передбачено 580 пар. Від трьох і до дорослих. В першу чергу, пара має працювати, виступати максимально технічно.

Разом зі своєю донечкою- танцівницею організатор змагань- Євген Бронніков.

Марія, учасниця змагань

 -  Скільки років тобі?-П ять. А скільки займаєшся танцями? -Пів року.

Євген Бронніков, організатор змагань

- Своє життя я присвятив бальним танцям , тому вирішив спробувати і свою донечку теж присвятити цьому чудовому виду. Дуже багато корисностей приносять такі танці - це гарна постава, відчуття ритму, грація.

Підтримує такі заходи депутат Полтавської міської ради Сергій Каплін. Говорить: буде робити усе, щоб такі фестивалі проводилися регулярно і на найвищому рівні.

Сергій Каплін, депутат Полтавської міськради

- Для того,щоб це був справжній, повноцінний чемпіонат, де буде залучено тисячі дітей з усієї області. Щоб це була повноцінна Ліга тих, хто займається відповідним видом спорту та відповідною творчістю.  Щоб Полтавська область стали драйверами, локомотивами просування цих видів танців і цього виду спорту по всій країні. Я вважаю, що це абсолютно можливо зробити , я вважаю, що ми повинні вкластися в інфраструктуру.

По закінченні фестивалю переможців змагань нагородили грамотами й відзнаками.