У Полтаві по вулиці Європейській чоловік перебігав дорогу в недозволеному місці й врізався в автомобіль

Вночі 31 травня по вулиці Європейській біля зупинки Чайковського, чоловік перебігав дорогу в недозволеному місці й врізався в автомобіль. За словами очевидців, невідомий був п’яним. У результаті зіткнення отримав перелом ноги та забої.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини:

-Людина переходила дорогу у невстановленому для цього місці та зіткнулася із автомобілем, який рухався. Внаслідок цієї пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження. Є підозра на те, що людина отримала перелом ноги, а також численні забої. В подальшому його було шпиталізовано.

Порушення правил дорожнього руху пішоходами -поширена практика для нашої країни, - говорить речник патрульної поліції. Вони трапляються на перетині дороги у невстановлених для цього місцях. У Полтаві такі випадки найчастіше спостерігають по вулиці Європейській, Шевченка і на Маршала Бірюзова. Нагадав Руслан Возниця і про штрафи для пішоходів, які з березня цього року зросли вдвічі.

Руслан Возниця, речник патрульної поліції Полтавщини:
-Щомісячно патрульні у Полтаві складають понад 200 таких адміністративних матеріалів на пішоходів, які порушують ПДР. Для пішоходів, які переходять дорогу у невстановлених для цього місцях або на заборонений сигнал світлофора передбачено штраф у розмірі 255 грн. Якщо ж це порушення, вчинені людиною в стані алкогольного сп’яніння, - штраф складатиме 680 грн. І якщо це призвело до створення аварійної ситуації - 850 грн.

Чи дотримуються правил дорожнього руху полтавські пішоходи? Більшість кажуть, що так. Багато хто змінив своє ставлення до ситуації на дорозі після того, як сам сів за кермо.

-Я не порушую. І намагаюся не порушувати.

-дозволялм собі перебігти дорогу у невідповідному місці? - Колись, раньше. А потом почала машиною їздить і тепер стараюся. Коли темно усім пішоходам треба далеко від обочини, того шо невидно.

- В більшості за правилами? - За правилами, канєшно. А що на вас впливає? - Что бы не случались аварии, не было вот этих смертей.
Хоча полтавці й кажуть, що дотримуються правил дорожнього руху. Проте наші спостереження показали зовсім інше.