В останній день весни в усьому світі відзначають день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок. Ініціаторами свята є американські юристки, яких колеги-чоловіки не сприймали як рівних, заважали їхній кар'єрі та відпускали жарти, натякаючи на недостатній рівень інтелекту. Білявки вирішили боротися за свої права, заснувавши для цього окрему дату.

За іншою версією, свято зявилося після виходу в прокат 2001 року американської комедії «Блондинка в законі». Наразі анекдоти про блондинок поступово втрачають актуальність. Білявки руйнують стереотипи та доводять, що вони - найуспішніші та найталановитіші, кажуть психологи та додають: блондинка - це не тільки колір волосся, а й стан душі. І вона «живе» у кожній жінці.

 Лариса Чмеленко - психологиня:

 -З досягненнями цивілізації зовнішність жінки - це її особистий вибір. Багато жінок обирають бути блондинками. Чому так? Так склалося з давніх давен, коли у нас були Золотоволоски, Білосніжки. Світле волосся асоціюється з добром, ніжністю, наївністю. Коли жінки хочуть додати собі таких рис, вони фарбуються в блондинок

Чи не кожна брюнетка хоча б раз в житті бажала перейти «на світлий бік» та висвітлювала якщо не усі, то хоча б окремі пасма, - зазначають психологи. Стилісти ж говорять - світлий колір волосся пасує не кожній.

 Анна Бойко - перукар-стиліст:-По-перше, я б не радила перекрашуватися в блонд шатенам, які від природи мають темне волосся, мають темні брови, коричневу шкіру.Дуже обережно потрібно з блондом, коли маєш покрасніння на шкірі, щоб його не підкреслити.Можна добавити якихось нюансів блонду.Повністю блонд ні, а якісь нюанси чому б і не спробувати

І натуральні, і фарбовані білявки добре знають: блонд вимагає особливого догляду та більшої уваги, ніж волосся інших відтінків.

-Дуже дорого, дуже довго, дуже важко. Безсульфатні шампуні, маски, салони краси.  Почуваюся легкою, наївною, доброю, веселою дівчиною.Завжди були білявкою?Все життя Як частот фарбуєте волосся?Раз на місяць-Раніше була я рудою, зараз - блондинка.Треба ходити до класного майстра і почуватися гарною
-Масочки, масочки.Які саме?Бюджетний варіант, після кожного миття волосся
-Если здоровье в порядке, доглядати за волоссям не важко
-Як саме ви доглядаєте за волоссям.Секрет Як почуваєтеся блондинкою, що це для вас? Уверенно
-Це було більше миттєвий позов такий: блондинка, ок

Сучасна бьюті-індустрія вимагає якісних косметичних засобів, фарби для волосся постійно вдосконалюються. Існує понад 50 відтінків блонда, - зазначають стилісти.

Анна Бойко - перукар-стиліст:
-Найдорожче фарбування - це блонд. Для гарного блонда майстер має розумітися на своїй справі, тому що вивести ідеальний блонд не дуже просто.Як же підтримувати? Взимку ми живимо, а влітку зволожуємо волосся. Яку саме лінійку - вам порадить майстер. Навіть після поради майстра ми дивимося, тому що кожному підходить різне, одного шаблонного нема

Фарбовані блондинки були, є і будуть, а от кількість натуральних зменшується. Ген світлого волосся є рецесивним і поступово зникає з нашої ДНК. Зараз справжніх блонді у світі менше 2%. Деякі науковці припускають, що через 200 років їх не залишиться навіть у Фінляндії - країні, що є рекордсменом за кількістю білявок.