Школа "Молодь обирає бізнес"

Аби залучити молодь до підприємницької діяльності вже втретє на базі технічного університету відбувається проект «Молодь обирає бізнес». Цього року його реалізують у трьох напрямках -кращий бізнес-план, власне саме навчання аспектів такого виду діяльності та жіноче підприємництво. Викладачі -винятково практики.
Ігор Рева
голова студентського профспілкового комітету ПолтНТУ
"Запроваджуючи школу, вже котрий раз підряд, і організатори, і ми переконані, що саме підприємці -практики дають набагато більше досвіду і ефект від їхніх лекцій набагато більший, ніж від простих теоретиків."
Кількість бажаючих взяти участь у проекті не зменшується. Цього року слухачі школи підприємницької діяльності зможуть практикуватися у провідних бізнес-установах міста та відвідати корисні тренінги.
 Анатолій Безпалюк
 директор Комунальної установи "Обласний молодіжний центр"
"Проект- це один великий такий тренінг. Через весь проект у нас буде проходити написання бізнес-проектів на 10 сторіночок. Будуть проходити семінарські заняття по саморозвитку, по ораторському мистецтву. Обов'язково по роботі в команді."
Не оминуть у навчанні і тему організаційно-фінансової підтримки та навичок планування всіх етапів підприємництва.
Валерій Пархоменко
 заступник голови -керівник апарату Полтавської ОДА
"Це дає можливість молодій людині розкрити себе і знайти себе."
Наприкінці навчання, найуспішніші студенти, протягом півроку отримуватимуть практичну допомогу та консультації відомих підприємців міста.