Полтавська ОДА підписала тристоронній Меморандуму про взаємодію разом з Полтавським регіональним відділенням Асоціації об’єднаних територіальних громад та Полтавською обласною радою

Полтавщина стала сьомою областю в Україні, де підписали тристоронній Меморандум про взаємодію між Полтавським регіональним відділенням Асоціації об’єднаних територіальних громад, обласною державною адміністрацією та обласною радою. На захід прибули керівники усіх 60 громад регіону.

Олександр Тутка, керівник Полтавського регіонального відділення Асоціації об'єднаних територіальних громад:
- Сьогоднішня зустріч покликана на те, щоб ми могли наші відносини трошки внормувати, шляхом підписання Меморандуму з ОДА, з обласною радою і з Асоціацією об’єднаних територіальних громад регіональним нашим відділенням.

Очільник області Олег Синєгубов наголосив на важливості й практичності цього документа.

Олег Синєгубов, голова ОДА:- Це потрібно не для статистики, не для галочки, не для звітності, а дійсно, щоб унормувати нашу з вами співпрацю, яка іде кожного дня фактично.

А голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький закликав голів громад до активної роботи й наголосив на вигідності для громад Бюджету області.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
- Ви вже з досвідом, не один термін керуєте громадами, але чомусь ми зіштовхуємося із проблематикою те, що не всі розуміють вигідності участі в програмах обласної ради, програмах обласного бюджету, де разом з ОДА пропонуємо вам вигідні умови співпраці, де ви не своїм бюджетом вирішуєте проблеми, а залучаєте кошти й обласного бюджету.

Асоціація об’єднаних територіальних громад є для громад інструментом для розв’язання нагальних питань, які фахівці Асоціації готові вирішувати разом з ОТГ, - наголосили учасники.