Першого червня, в перший день літа, погода полтавців засмучує

Першого червня, в перший день літа, погода полтавців засмучує. Чекали на сонечко і теплий вікенд - натомість холод й температура + 12. Містяни говорять: хочуть тепла, а для декого й похмура погода - не завада гарному настрою.

-Ожидал я тепло, пляж и прекрасную погоду.  Купил шорты и готов купаться , к пляжному сезону готов.

-Если вы не сбросили жир на лето , то это уже не нужно делать , потому что он еще пригодится , чтобы на остановке было не холодно . Ну где-то с 10 июня обещают 40 градусов , ну ждем , поедем на море.

-Гарно, не жарко,мені подобається. Для мене в принципі кожен день приємний , для мене погода це не завада.

Прохолодна й дощова,- на таку погоду варто очікувати найближчими днями,- говорить синоптик Олена Панченко.

Олена Панченко провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології : -числа очікуємо дощі при цьому в окремі періоди місцями особливо в Пд-Сх частині області , вони можуть бути значними, при цьому на Північному Заході області вони будуть невеликими. А температура повітря поки що низька нічна +7,+ 12 і денна лише 14,19 вище нуля.

Наприкінці тижня погода почне змінюватися: вона поліпшиться, опади послабшають, - повідомляють у Полтавському обласному центрі з гідрометеорології.

Олена Панченко провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології:- Нічна температура стане в межах 10-15 градусів тепла, а денна температура до 18, 23 градусів. Але що стосується погоди надалі, то на початку наступного тижня і другий пятидень червня опади будуть в денні години і  епізодичні.

За прогнозами середньомісячна температура у червні очікується + 21 .