До дня захисту дітей у «Полтававодоканалі» організували конкурс дитячого малюнку на вільну тему

До дня захисту дітей у «Полтававодоканалі» організували конкурс дитячого малюнку на вільну тему. Планували втілювати образи на асфальті, та через несприятливу погоду малювали в актовому залі. Яскраву творчу атмосферу для юних художників створювали актори полтавського театру ляльок. 

Ліана Козмійчук - голова первинної профспілкової організації КП ПОР «Полтававодоканал»

- Профспілка «Полтававодоканал» традиційно проводить захід до дня захисту дітей. Ми запрошуємо лялькарів і створюємо дітям казку. Влаштовуємо конкурс малюнку. Планували на асфальті, але ця погода і ми влаштували в актовому залі на ватмані. Наші діти малюватимуть своє дитинство.

В журі - працівники підприємства, які навчалися у художній школі. Серед критеріїв оцінювання робіт - оригінальність, колористичне рішення, наявність композиції та сюжету, - говорить голова журі конкурсу.

Лариса Завірюха - голова журі, інженер КП «Полтававодоканал»

- Так как детки разновозрастные, мы будем прежде всего оценивать работы за оригинальностью и идея рисунка. Оригинальность рисунка прежде всего.

 Ілля Кононенко - учасник конкурсу

- Я хочу намалювати дельфінів в море. Мені подобається малювати море. Що ще буде на малюнку?Хочу ще намалювати острів.  

Олег Кононенко - батько учасників конкурсу

- Ми брали вже участь в різних конкурсах. Це є елементом спілкування, знайомства і гарного настрою.

Усі роботи мали індивідуальний характер. У кожного малюнка своя творча ідея. Але головне, що об’єднувало всі роботи - це старання дітей. Тому переможців було визначити непросто, - говорить голова журі. З місце у конкурсі малюнка посіла Соня Вовк, 2-е - Ліза Боцула, а переможцями стали Аня та Ілля Кононенки. Всі інші конкурсанти теж отримали подарунки.