Для діток з інвалідністю повели екскурсію приміщенням обласної ради

«Безбар єрність». Для діток з інвалідністю - порушенням слуху, зору та порушенням опорно-рухового апарату провели екскурсію приміщенням обласної ради. Там вони дізналися, що роблять депутати обласної ради, побували у сесійній залі.

Лілія Колодна, учасниця заходу:
-Мене завжди цікавило,  як все працює у нашій владі. І взагалі я бачу, що вона стала більш інформаційною і почали використовувати різні засоби зв’язку  з людьми з інвалідністю.

Регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області Ірина Твердохліб зазначила: захід у такому форматі відбувся вперше.


Ірина Твердохліб, регіональна представниця Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області :
-Можливо, деякі моменти, які стосуються інвалідності вони можуть бути перепоною.Для того, щоб вони не лякалися цих перепон , для того, щоб про стимулювати, що не все так погано , як , можливо вони собі думають.  Ми вирішили, що проведемо саме з цими людьми , Полтавською ОДА, Полтавської облрадою зустрічі, щоб вони зрозуміли, що саме наша Полтавська область працює  в напрямку для того, щоб суспільство наше стало інклюзивним і не тільки в розумінні доступності, а й мислення.

Після екскурсії відбулася онлайн-зустріч з дітками інших міст, там зазначили :інклюзивне навчання в Україні не закінчується школою. Воно має продовжуватися у закладах професійної та вищої освіти.