На засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради ухвалили рішення про утворення комісій з питань технічного захисту інформації

Відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. На порядку денному - п'ять питань. Члени виконкому ухвалили рішення про утворення комісій з питань технічного захисту інформації та погодили місця відпочинку і купання на прибережній території р. Коломак у с. Соснівка. Також повідомили про зміни до проєктів, які реалізовуватимуться відповідно до бюджету участі.

Тетяна Татаріна, директор КО «Інститут розвитку міста» ПМР:
- Бюджет участі 2020 року. Ініційована ця зміна в переліку назв Управлінням житлово-комунального господарства. І стосується того, щоб можна було замовляти або проєктно-кошторисну документацію або замовляти висвітлення і проведення необхідних робіт.

Члени виконкому прийняли рішення і про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік. А ще ухвалили рішення, що від перехрестя вулиці Шевченка та вулиці Ватутіна до вулиці Шевченка, 100 обмежать рух транспортних засобів та пішоходів терміном на 1 рік.

Максим Малько, начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста:
-Улица Шевченка, перехресток улици Шевченки и Ватутина до Шевченка, 100. Будет перекрита улица в связи с строительством многоэтажного дома.

Депутат міської ради Сергій Каплін наголосив на необхідності передачі у власність міста підприємств «Полтаватеплоенерго» і «Полтавагаз» . В іншому випадку полтавці і надалі ризикують залишатися без гарячої води.
Сергій Каплін, депутат міської ради

-Шо це за прикол? Що не віддаються підприємства тим, кому воно належить в усій країні, в кожному обласному центрі.Чому жодного кроку, жодної дії, жодного слова не сказано публічно з приводу цієї ситуації, яка склалася шо наші люди залишилися без води. А хто залишився? Ті хто бойлер навіть собі не можуть купити.

Наступне засідання виконавчого комітету попередньо має відбутися 16 червня.