Напередодні професійного свята - дня журналіста, у Полтаві відбулися урочистості та нагородження кращих представників професії

У них немає ні початку робочого дня, ні його завершення . Все тому, що вони журналісти - постійно у русі. 6 червня професійне свято усіх, хто вирішив пов`язати своє життя з журналістикою. До професійного свята майстрів пера відбулися урочистості . Свою повагу до кореспондентів, репортерів висловили представники органів влади.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА

- Я хочу подякувати вам за вашу принциповість, за вашу об’єктивність і за вашу професійність, тому що професія журналістя, це не лише професія, це покликання, це стан душі. Тому що ви знаєте, юристу достатньо бути фахівців в одному напрямку, а журналісту для того щоб висвітлювати ці всі події потрібно опанувати весь спектр знань.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко говорить - професія журналіста вічна, адже суспільство постійно потребує нової та об’єктивної інформації.

Олександр Лемешко - перший заступник голови Полтавської обласної ради

- Запит суспільства на інформацію він є щоденним, щочасним, запит на об’єктивну інформацію, на якісну інформацію, неупереджену інформацію. На сьогодні є запит на журналістів, на медичних працівників, на юристів, саме в громадах то це свідчення того що проходить успішний етап децентралізації і завжди я запит на професійних людей.

Головний редактор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ольга Юровська говорить - приємно щоразу отримувати відзнаки. Це слугує доказом того, що не випадково в цій професії. Кожен матеріал - як картина, яку довго створюєш та в результаті виходить шедевр.

Ольга Юровська, головний редактор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»

- Звичайно дуже приємно що приємно що праця нашого телеканалу і моя особиста була відзначена, тому що журналістика така справа що є частиною життя. Не можна розрізнити де ти закінчив роботу, де пішов на роботу, чи де повернувся з неї, тому що ти постійно в інформаційному просторі, ти постійно знаходиш якісь приводи для сюжетів.

Отримала нагороду і журналістка телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ірина Давва. Говорить - приємно що роботу цінують не лише глядачі, а і влади. Називає її цікавою та потрібною. Адже саме завдяки журналістам, люди дізнаються про усі важливі новини не тільки міста, але і всього світу.

Ірина Давва - журналістка «ІРТ» та «Місто+»

- Я жодного разу не жалію що обрала професію журналіста, ти завжди знаходишся в якомусь ритмі, ти не знаєш що тебе очікує, чи це буде зйомка про культуру чи щось сумне. І ця професія вона багато чого навчає. Такі свята, ця подяка, вони надихають, дають наснаги йти далі, творити і працювати.

За сумлінну, наполегливу працю, принциповість і об`єктивність почесними грамотами відзначена численна когорта полтавських журналістів .