Медикаменти незабаром продаватимуть лише дорослим:що з цього приводу думають полтавці

Ліки незабаром продаватимуть лише дорослим. Верховна рада підтримала у першому читанні проєкт закону, що передбачає заборону продажу лікарських засобів дітям до 14 років.

«Пропонується встановити заборону на відпуск (продаж) лікарських засобів громадянам, які не досягли 14-річного віку. У разі виникнення сумніву щодо віку покупця, відпуск лікарських засобів здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік».

Згодна з цим полтавка Жанна. Говорить:в країні масово фіксують випадки отруєння дітей пігулками .

Жанна, полтавка: -Дуже багато фейкових, а діти ж купують і приймають , а деякі ліки гірше ніж наркотики. Я надаю перевагу такому лікуванню як трави, ви розумієте поменше пігулок.

Максиму - 16. Розповідає: раніше , до 14 років, і сам купував ліки, які просили батьки, вважає - якщо є необхідність купити медикаменти дитині -чому б і ні.

Максим, полтавець :-Если человек болеет , то это же необходимо чтобы таблетки давали.Як ви думаєте, чому так вирішили зробити?- Ну может быть дети наркоман и из-за этого очень много таблеток употребляют.

Працівники аптек повинні самі дивитися та контролювати кому продають ліки,-вважає полтавка Оксана.

Оксана, полтавка:- Ну дивлячись, які ліки я вважаю. Не всі. Суворо по чеку те, що я скажу купують , в принципі старша, вона старша , в неї вже свої діти є. Але було таке, що коли маленька й вдома нікому бути,то старша ходила, чисто чек приносила , так само , як і за продуктами.

Світлана Дмитрівна працює в аптеці.Розповідає: діти купують здебільшого - маски. Якщо дитина попросить ліки, діятиме так:

Світлана Дмитрівна, аптекар :-Потрібно,щоб мама написала записку або зателефонувала, моя дитина прийде і потрібні такі препарати чи паспорт мами покаже.

Автори закону про заборону продажу ліків дітям до 14 -ти років пояснюють необхідність ухвалення цього закону випадками отруєння дітей лікарськими засобами, що сталися на початку 2021 року.