До Дня журналіста на екскурсію до нашого телеканалу завітали учні 4-го Н класу Полтавського наукового ліцею № 3.

Двері телеканалів «ІРТ» та «Місто+» завжди відкриті для гостей. З особливою радістю ми зустрічаємо юних глядачів, яким цікаво подивитися на наш процес роботи. До Дня журналіста до нас в гості завітали учні 4-го Н класу Полтавського наукового ліцею № 3. Діти не лише побачили де та як проходить запис програм, а й спробували себе у ролі диктора та оператора.
Дехто навіть встиг побачити і складнощі професії.

Петро Шевченко, учень ліцею:
- Мені сподобалося бути ведучим та сподобалася комната для того, щоб записувати звук.Всі ці сюжети знати, кожен день така напруга, у студії треба зніматися, знати правила, вміти все робити як оператор або ведучий. Якщо ти оператор, то тобі стільки треба знати! Прям неймовірна кількість усього! 

Поліна Махоня, учениця ліцею:
-мені більше всього сподобалося читати текст як диктор з місця. А ще ми тут проходили кімнати з реклами та де створюються новини, але ця кімната мені сподобалася більше всього.

Філіп Пісоцький, учень ліцею:
-На телевізорі, коли я дивився я цього всього процесу ще не бачив. Коли сюди прийшов, то дізнався як це все проходить, як це все налаштовується, як готовиться.

Дізнатися як працює телебачення - це мрія багатьох, - говорить вчитель початкових класів наукового ліцею № 3 Наталія Хрипко. Додає: сьогоднішня екскурсія стала пізнавальною не лише для школярів, а й для неї.

Наталія Хрипко, вчитель початкових класів:
- З метою розширення їхнього кругозору і знайомством з різноманітністю професій. Це була наша така довгоочікувана екскурсія. Ми бачили на екрані таку картинку, а от зараз ми побачили закулісся. Мені особисто дуже сподобалося, бачу, що діти під приємними враженнями. Наші очікування і реальність справдилися.

Наталія Хрипко каже, що можливо ця екскурсія стане для когось із дітей початком великої мрії - працювати на телебаченні. А поки - на згадку фото та море радісних емоцій.