5 і 6 червня на Полтавщині пройде масова вакцинація проти Covid-19

5 і 6 червня на Полтавщині пройде масова вакцинація проти Covid-19. Для цього розгорнуть п’ять тимчасових центрів - в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді й Горішніх Плавнях. Центри працюватимуть із 9-ї ранку до 18-ї години - повідомили на брифінгу в облдержадміністрації. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- На зміні в один день працюватимуть до 50-десяти людей у Полтаві та відповідно Кременчуці , та до 30 працівників у інших центрах вакцинації - це медперсонал і технічний персонал.

Люди, які зареєструвалися на щеплення через «Дію» або в сімейного лікаря , напередодні отримають смс-повідомлення або дзвінок із інформуванням. Якщо ж людина не записувалася, вона може зателефонувати і стати у чергу.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Людина повинна мати з собою паспорт, ідентифікаційний номер або декларацію з сімейним лікарем та мобільним телефоном , за номером , яким зареєстровано в «Дії».

Щеплюватимуть у центрах вакциною CoronaVac від компанії Sinovac, саме вона схвалена ВООЗ, входить у сертифікат вакцинації,-повідомив Віктор Лисак.

Віктор Лисак директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА

- Це вакцина виготовлена по принципу «убитого» вірусу, це та вакцина за своєю структурою до БЦЖ і таке інше. Є можливість оцінити системі, чи система готова до масової вакцинації людей.

Вакцину в пункти завезуть заздалегідь, щоб вона правильно зберігалася.