Напередодні дня журналіста, полтавських журналістів привітав міський голова О. Мамай

Професія журналіста - цікава та багатогранна. Вона вимагає сміливості та наполегливості, максимальної зібраності та самопожертви, високого ступеню осіченості, принциповості та різнобічних знань. Напередодні професійного свята - Дня журналіста - майстрів пера привітав міський голова Полтави О. Мамай.

О. Мамай подякував представникам ЗМІ за професіоналізм та виваженість. Він зазначив - бути журналістом - означає постійно вдосконалюватися, бути об’єктивним та не зупинятися на досягнутому.

Олександр Мамай - міський голова м. Полтава

- Хочу, щоб ви завжди були об’єктивними до всіх і вміти розставляти акценти. Бажаю кожному з вас написати свій найкращий матеріал, вершину своєї журналістської творчої діяльності. І не варто зупинятися на досягнутому. Кроуцйте вгору. Вірю, що ваш найкращий сюжет, стаття чи лонгрід ще попереду.

В урочистостях взяли участь члени Національної спілки журналістів України, працівники регіональних телеканалів, газет, інтернет-видань, диктори та ведучі проектів. Міський голова Полтави подякував журналістам за плідну працю, нагородив їх почесними грамотами та подарунками у вигляді майбутньої екскурсії до Львова або Одеси

Олександр Мамай - міський голова м. Полтава

- Прийміть рішення коли і куди: або Львів, або Одеса, на 3 дні. Всі присутні в залі х на 2.

Диктор телеканалів ІРТ та Місто+ Наталія Жовтяк в улюбленій справі більше 10 років. Розповідає - роботу мрії знайшла випадково і ця випадковість виявилася щасливою. Тележурналістика тримає в тонусі, всебічно розвиває та дає впевненість у собі.

Наталія Жовтяк - диктор телеканалів ІРТ та Місто+

- Ну по-перше, це - впевненість у собі, перший ти дізнаєшся про всі новини. Люди дізнаються про них увечорі, а ти раніше. Це - поінформованість, в першу чергу, комунікація, спілкування з людьми. Рада всіх вітати, вітаю всіх колег з прийдешнім святом, бажаю тільки гарних новин і всього найкращого.

Юлія Іваненко очолює комерційний відділ телеканалів ІРТ та Місто+ і щодня тісно взаємодіє з журналістами. Ділиться враженнями: творча атмосфера у колективі відчувається з самого ранку, надихає та заряджає енергією на увесь день.

Юлія Іваненко - начальник відділу з реклами телеканалів ІРТ та Місто+

- Я благодарна судьбе за то, что она меня связала с такими творче скими людьми и вот уже практически 14 лет я рабо таю на телеканале вплотную с журналистами. Это очень интересные, увлекательные люди, которые полны креативна, с какими-то бешенными интересными идеями. Ребята, поздравляю вас всех и желаю, чтобы ваша профессия приносила максимальное удовольствие.

Святкову атмосферу під час урочистостей створювали учасники духового оркестру «Полтава», дует Special Chic.