Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном. На порядку денному - понад 10 питань. Зокрема,члени комісії обговорили виконання Програми економічного та соціального розвитку Полтавської області за минулий рік.

Максим Калінін, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА

- Реалізовані в рамках програми заходи і завдання вміщали в себе базові напрямки соціально-економічного розвитку регіону. Більшість заходів реалізовувалося комплексно. Загалом було впроваджено 84 заходи.

Прозвітували на засіданні комісії й про виконання Програми зайнятості населення Полтавщини за 2018-2020 роки.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Програма включає такі блоки як і програма соціально-економічного розвитку, і агропромислового розвитку й інші програми, де є сприяння створення робочих місць. Це узагальнена програма. Формальний показник ринку праці - це чисельність зайнятого населення у віці 15-70 років у 2018-2019 роках зростала, але 2020 рік, вплив пандемії призвів до зменшення чисельності зайнятого населення.

Наголосила Катерина Клавдієва й на тому, що рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних торік був найбільшим за всю історію існування обласного центру зайнятості. Також члени комісії ухвалили рішення щодо перейменування та зміну типу декількох навчальних закладів області.