В Україні на вихідних у центрах масової вакцинації щепили 15 025 людей

В Україні на вихідних у центрах масової вакцинації щепили 15 025 людей

5-6 червня 2021 року в 14 центрах масової вакцинації у містах України щепили 15 025 людей, з них 6457 у суботу та 8568 у неділю. Щеплення здійснювалися вакциною CoronaVac, виробленою компанією Sinovac, силами 79 мобільних бригад. 

На цих вихідних працювали три центри вакцинації в Одесі та по одному в Києві, Львові, Тернополі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Ізмаїлі, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях.

Найбільше щеплень за два дні зробили в Києві на базі Міжнародного виставкового центру - 5048, у Львові на базі стадіону “Арена Львів” - 2447 та у трьох центрах в Одесі - 1329.

 Нагадаємо, що з 29 травня 2021 року в Україні запускають перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Вони відкриваються на стадіонах, спортивних, учбових та культурних майданчиках, щоб якомога швидше щепити від коронавірусної інфекції усіх охочих. 

Відкриття таких центрів - це ініціатива місцевої влади у відповідь на запит мешканців вакцинуватись. Уже 12 міст запустили пілотні центри масової вакцинації. Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) закликає владу інших міст наслідувати їхній приклад та буде всіляко сприяти створенню нових центрів. Наразі в Україні достатньо вакцини для їхньої роботи.

 Повідомляє Міністерство охорони здоров’я.