Із апаратної наради в ОДА:на Полтавщині масово вакцинували людей від Ковід 19 , лідер у цьому - Полтава

5-6 червня, на Полтавщині пройшла масова вакцинація від КОВІД-19. Лідером виявилася Полтава. В місті отримала щеплення 1 тисяча 600 людей,-повідомили на щотижневій апаратній нараді в облдержадмінстрації.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Загалом про вакциновано було за два дні в центрах вакцинації 3650 осіб. Лідер у цьому питанні Полтава була -1650 осіб, Кременчук -1100 осіб , в Лубнах та Горішніх Плавнях по 350 осіб, в Миргороді -250 осіб.

Минулого тижня Уряд затвердив виділення 105 мільйонів гривень на добудову спорткомплекса на Петра Юрченка ,-повідомив в ході засідання перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Він стане найбільшим спортивним об’єктом області в якому може тренуватися спортсмени за багатьох видів спорту , а також олімпійські та параолімпійські збірні команди України та області.

Також на апаратній нараді доповіли про реалізацію проєктів, які фінансуються в 2021 році за кошти ДФРР.

Максим Калінін, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА

- У 2021 році за підтримки ДФРР в області буде реалізовуватися сім проектів .Загальна сума виділеного на область фінансування складає 118,8 мільйонів гривень. З яких наразі отримано 34,3 млн. гривень

Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка повідомив: маємо рекордні темпи приросту до місцевих бюджетів порівнюючи з минулим роком.

Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА

- До загального фонду місцевих бюджетів , без урахування трансфертів, надійшло 3 млрд 225 млн грн, що на 356,5 млн грн або 12,4% більше за планові показники, та на 441,2 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Також додали: за темпами росту фактичних надходжень загального фонду область посідає 3 місце в Україні.