До телеканалів «ІРТ» та «МІСТО+» на екскурсію завітали юні гості - першокласники Полтавської школи №9

Безліч позитивних емоцій та нових вражень отримали учні першого класу Полтавської школи №9. Діти разом зі своєю вчителькою завітали на екскурсію до Полтавських телеканалів ІРТ та Місто+. Тут вони дізнались про таємниці телебачення, познайомилися з роботою оператора, режисера монтажу, журналіста, а також спробували себе в ролі диктора новин.

Першокласниця Єва Фесянова розповідає - найулюбленішими предметами у школі є математика та українська мова. Щодо майбутньої професії дівчинка ще не визначилася, та завдяки екскурсії вона переконалася - робота на телебаченні є цікавою та корисною.

Єва Фесянова - учениця Полтавської ЗШ №9

- Мені найбільше сподобалась робота режисера монтажу. Він робить цікаві сюжети. Цікаві програми. Я б хотіла бути режисером монтажу. Але для цього треба добре навчатися у школі.

Сповнені новими враженнями від побаченого і однокласники Єви, поділились ким хочуть стати у майбутньому та що найбільше їм сподобалось на телебаченні.

Богдан Шкурат - учень Полтавської ЗШ №9

- Екскурсія на телеканалі була дуже цікавою. Мені найбільше сподобалась робота оператора. Бо він завжди бачить картинку по іншому.

Олександра Хоменко - учениця Полтавської ЗШ №9

- Мені найбільше сподобалась робота журналіста тому що вони завжди в курсі новин. Це цікаво робота. Я хочу бути журналістом.

Мілана Кужим - учениця Полтавської ЗШ №9

- Сьогодні мені сподобалось телебачення. Тут цікава робота. Я хочу стати телеведучою.

Вчителька першачків Людмила Строгіна зазначає - подібні екскурсії є корисними у виборі майбутньої професії та є розвиваючими і пізнавальними для учнів.

Людмила Строгіна - вчитель Полтавської ЗШ №9

- Я впевнена що сьогодні наші очікування справдилися. І ми побачили шалену роботу колективу, який створює телепрограми, який створює новини, який створює продукт який цікавий для життя нашого міста. Для дітей це дуже пізнавально і цікаво, адже передивляючись різні відео проекти, діти завітавши сюди можуть побачити наскільки для створення навіть маленького відеоролику потрібна шалена робота цілого колективу.

Змістовну та цікаву екскурсію школярі запам’ятають надовго - додає вчителька. Можливо, для когось у майбутньому, робота на телебаченні стане невід`ємною частиною життя.