Школярі ідуть на канікули: правила безпеки

  Настає час довготривалого літнього відпочинку, бо школярі йдуть на канікули. Діти подорожують, відвідують нові місця, а ще - часто залишаються без нагляду дорослих. На сьогодні заклади освіти Полтавської області приділяють величезну увагу питанню безпеки дітей на літніх канікулах.

Яніна Сліва, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА :
-На виконання Постанови Кабміну і листа Міністерства освіти і науки, який надійшов нещодавно, який містить рекомендаційний характер направлено відповідний лист керівникам місцевим органам управління освітою, керівникам професійно-технічних навчальних закладів, керівникам  інституційного догляду та виховання дітей інтернатного типу з рекомендаціями , нагадуваннями про те, що перед початком літніх канікул необхідно нагадати дітям, провести інструктажі.

Проводять заходи в усіх районах міста й рятувальники області. Речниця Головного управління ДСНС Полтавщини Світлана Рибалко говорить: найкраще навчання для дітей з дотримання правил безпеки життєдіяльності - це власний приклад батьків. Варто мати довірливі стосунки з дитиною, щоб знати про її наміри .

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС України у Полтавській області:
-Варто дітям розказувати про легкозаймисті речовини, колючі, різучі , вибухонебезпечні предмети і яку небезпеку  несе  несуть ці предмети.Є потенційно небезпечні місця, які дітям не варто взагалі відвідувати-це такі як ставок , не можна самій дитині ходити ,  кар єри,незакінчені будівництва .

А ще під час літнього відпочинку дітей слід окреслити їм коло близьких людей, до яких можна звернутися по допомогу у випадку виникнення якоїсь небезпечної ситуації. Не зайвим буде і записати у телефон номери екстренних служб для виклику у разі необхідності.